Med dinozavri

Tale bo romala k enemu fejst fantu, ki kmalu praznuje. Motiv (Bugaboo) mi je takoj padel v oči, tako je lušten in zelo sem uživala, ko sem ga barvala. Uporabila sem še Mixed rectangles (Tonic studios) in za liste Wild greenery (MFT). Ja, pa nekaj vrvice 🙂

dscn8920

dscn8922

dscn8927

Voščilnico prijavljam;

Crafty Sentiments Designs, Anything goes challenge; http://craftysentiments.blogspot.si/2016/10/anything-goes-challenge_25.html

Digi Choosday Craft challenge, Wk 43 – Anything goes; https://digichoosday.blogspot.si/2016/10/wk-43-anything-goes-crafting-challenge.html

Sunny Day Crafting, Ch.#20- Anything goes; http://sunnydaycrafting.blogspot.si/2016/10/sunny-day-ch-20-always-anything-goes.html

Through The Craftroom Door, Ch. Oct. 25-31 – Anything goes; http://ttcrd.blogspot.si/2016/10/ttcrd-challenge-for-oct-25-31.html

As You Like It Challenge – Do you prefer Old or new stash; http://asyoulikeitchallenge.blogspot.si/2016/10/do-you-prefer-old-or-new-stash-and-why.html Hmm, I’m probably not the only one who prefers something new.Then I try to combine old and new stash, like on this card where I used a new image.

Crafty Girls Creations, Ch.#28 – Anything goes; http://crafty-girls-creations.blogspot.si/2016/10/challenge-28.html

Crafting From The Heart Ch. 133- Anything goes; http://craftingfromtheheartchallengeblog.blogspot.si/2016/10/challenge-133.html

Hvala za obisk! Lep pozdrav

Noč čarovnic

Voščilnico sem naredila tokrat bolj za zabavo. Ob poplavi voščilnic, kartic in drugih projektov na to temo; sploh na tujih blogih, ker se Noč čarovnic slavi predvsem v angleško govorečem svetu, je tudi mene zamikala izdelava ene luštne in ne strašne voščilnice. Tokrat sem jo prvič naredila po skici.

sss-2016-416-october-16-2016

Motivček je digi štampiljka Halloween Kitty (Bugaboo), izrezala sem ga z Make a banner #15 (C.C. Designs), valovita obroba je Stiched Scallop (Lawn Fawn) in buče Marianne design.

dscn8875

dscn8873

Prijavljam jo;

Catch The Bug Challenge, Stella says sketch #416; http://catchthebugblog.blogspot.si/2016/10/stella-says-sketch-challenge-416.html

Dragonfly Journeys, Challenge #77 – Trick or Treat; http://dragonflyjourneys.blogspot.si/2016/10/challenge-no-77-trick-or-treat.html

Robyn’s Fetish Challenge #338- Halloween cards; http://robynsfetishchallengeblog.blogspot.si/2016/10/challenge-338-halloween-cards-10162016.html

Ellibelle’s Creative Moments, Critters and Creatures Linky Party 8; http://livelaughstamp.blogspot.si/2016/10/critters-and-creatures-linky-party-8.html

Cute Card Thursday, Challenge 448- Halloween; http://cutecardthursday.blogspot.si/2016/10/challenge-448-halloween.html

Crafty Gals Corner, Ch.94 – Be Fa- Boo-Loushttp://craftygalscornerchallenges.blogspot.si/2016/10/challenge-94-be-fa-boo-lous.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+CraftyGalsCorner+(Crafty+Gals+Corner)

Through The Craftroom Door Ch. Week of Oct.18th, Anything goes; http://ttcrd.blogspot.si/2016/10/through-craft-room-door-week-starting.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed:+blogspot/aROwQz+(Through+The+Craft+Room+Door)

The Male Room, Challenge #46- Halloween; http://themaleroomchallengeblog.blogspot.si/2016/10/challenge-46-theme.html

Love To Scrap Challenge #88 – Anything goes; https://lovetoscrapchallengeblog.blogspot.si/2016/10/ltscb-88-anything-goes.html

Lep pozdrav. Nataša