Bubbles

Pozdravljeni. Tale rozika je še ena voščilnica za Valentinovo in sama sebe sem presenetila, da sem jih letos pa res nekaj izdelala. Motivček mi je takoj padel v oči, je digitalna štampiljka TimeForTeaDesigns. Osnovo sem naredila z GoKreate šablono, okrasna polkroga pa sta Lattice Arched Adornment (CE). Črke pa sem s krogom izrezala iz potiskanega papirja.

Prijavljam jo na;

Crafting From The Heart Ch. #145, Anything goes; http://craftingfromtheheartchallengeblog.blogspot.si/2017/02/challenge-145.html

Tuesday Throwdown Ch. #329 – Heart String; http://craftingfromtheheartchallengeblog.blogspot.si/2017/02/challenge-145.html

Addicted To Stamps Ch. #141 – LOVE; http://addicted-to-stamps-challenge.blogspot.si/2017/02/challenge-141-and-new-dt-member.html

Come And Get It Ch. – Valentine’s day cards; http://cagichallenge.blogspot.si/2017/02/valentines-day-cards.html

Crafting When We Can Ch. #137 – Flowers; http://craftingwhenwecanchallenges.blogspot.si/2017/02/challenge-137-flowers.html

Dragonfly Journeys Ch. #85 – Love is in the air; http://dragonflyjourneys.blogspot.si/2017/02/challenge-no-85-love-is-in-air.html

The Ribbon Girls February Ch. – Anything goes; http://ribbongirls.blogspot.si/2017/02/ribbon-girl-february-card-challenge.html

RRR Ch. #157 – Hearts; http://reasonableribbon.blogspot.si/2017/02/really-reasonable-ribbon-challenge-157.html

Simply Create Too Ch. #124 – Love; http://simplycreatetoo.blogspot.si/2017/02/ch-124-love-winners-from-ch-123.html

In The Pink Ch. #112 – With Love; http://inthepinkchallenge.blogspot.si/2017/02/challenge-112-with-love.html

Digi Choosday Ch. Wk.6 – Anything goes; https://digichoosday.blogspot.si/2017/02/wk-6-anything-goes-digi-choosday.html

Lep pozdrav, Nataša

Valentinov trio

Pozdravljeni. Danes z vami delim tri voščilnice za valentinovo. Motivčki so vsi iz seta Cupids (C.C.designs).

I’m adding my last card to;

TTCRD- Anything goes; http://ttcrd.blogspot.si/2017/01/ttcrd-challenge-for-jan-24th-30th-2017.html

Crafty Sentiments Ch. – Use dies; http://craftysentiments.blogspot.si/2017/01/new-challenge-dies-dies-and-more-dies.html

Crafting From The Heart Ch. #144, Anything goes; http://craftingfromtheheartchallengeblog.blogspot.si/2017/01/challenge-144.html

C.R.A.F.T. Ch. #400 – Love/Valentines/Anniversary; http://trimmiescraftchallenge.blogspot.si/2017/01/challenge-400-26th-of-january.html

Polkadoodles Ch. Wk.4 – Anything goes; https://polkadoodle.blogspot.si/2017/01/week-4-anything-goes-polkadoodles.html

Colour Crazy Ch. Wk.4 – Anything goes; https://colourcrazychallenge.blogspot.si/2017/01/week-4-colour-crazy-challenge-pickled.html

 Crafting With Friends Ch. #35- Anything goes; http://crafting-with-friends.blogspot.si/2017/01/challenge-35.html

Brown Sugar Ch. #235 – Anything goes; http://brownsugarchallenge.blogspot.si/2017/01/challenge-235-anything-goes.html

Digi Desings Ch. – All About Love; http://disdigidesignschallenge.blogspot.si/2017/01/all-about-love-challenge.html

Lep pozdrav!